Lakierowanie wanny

wannaJeśli masz w domu starą, żeliwną wannę lub wannę ze stali, na którą już nie możesz patrzyć i nie masz siły do jej wymiany/demontażu nie zniechęcaj się.  Mamy dla Ciebie korzystne rozwiązanie! Możemy jej dać nowe życie. Istnieje kilka sposobów na renowację Twojej wanny. Jeden z nich to lakierowanie wanny. W porównaniu z innymi, ta metoda jest najbardziej ekonomiczna i funkcjonalna.

Sposób jest bardzo prosty i nie wymaga deinstalacji. Pierwszy etap to ścieranie powierzchni do stanu matowego, a następnie osuszenie i odtłuszczanie. Kolejnym etapem jest połączenie wszystkich składników lakieru i stworzenie warstwy gruntowej. Po kolejnym osuszeniu nakładamy kolejną warstwę.  Całość zabiegu trwa 3 – 4 godzin. Wannę można użytkować już po 24 godzinach.

Na pierwszy rzut oka, proces wydaje się mało skomplikowany i możliwy do przeprowadzenia we własnym zakresie.  Ale nie powinniśmy się łudzić. Bez specjalnych narzędzi i umiejętności nie ma możliwości uzyskać prawidłowy efekt.

W tej chwili lakierowanie wanny – to  najbardziej ekonomiczny i popularny sposób na przywrócenie życia Twojej wanny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>